На Теребовлянщині можете гратись сірниками

14 вересня 2011 року у Теробовлі відкрили пожежне депо.

На урочистості до міста приїхали голова обласної держадміністрації В. Хоптян, голова обласної ради О. Кайда, начальник управління МНСУ в Тернопільській області генерал-майор служби цивільного захисту Є. Лукавий, голова районної держадміністрації С. Бігуляк.

За зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди  введення в експлуатацію пожежного депо СДПЧ-12 голова облдержадміністрації В. Хоптян вручив працівникам РВ УМНСУ грамоти, а  начальнику районного відділу С. Ганичу – ключі від оперативно-рятувального автомобіля. О. Кайда  та Є. Лукавий  вручили  грамоти і рятувальне обладнання, почесні значки, цінні подарунки, подяки Спілці підприємців Теребовлянщини, ТОВ АП «Колос-2», приватним підприємцям Р. Собчаку, М. Гроху, а голова районної держадміністрації С. Бігуляк від керівництва району – бензопилу. Також грамоти вручили голова міста С. Поперечний та заступник голови районної ради Т. Заноз.

Після урочистого відкриття нове депо та техніку освятили та подарували образи Матері Божої та Миколая-Чудотворця о.Володимир Якубишин та о.Іван Сивак.

 

Анна-Лілія Кокора

 

Коментарі вимкнені.