На Буковині пройде Чемпіонат України з ралі

На Буковині пройде Чемпіонат України з ралі. Це буде пятий етап, відбудеться він усередині серпня. Крім Чернівецької області, прийматиме змагання і Івано-Франківщина. Саме там стартуватимуть гонки, Чернівці стануть кінцевим пунктом. У Чернівцях  нагороджуватимуть переможців та відсвяткують дійство грандіозним концертом. У будинку із левами обговорили всі моменти у проведенні цих змагань, із підсумками ознайомили журналістів.

Такі перегони побачили нещодавно жителі Ялти. Подібне організатори обіцяють і буковинцям. Через місяць наш край прийматиме 5 етап Чемпіонату України з ралі.

Михайло ПАПІЄВ, голова Чернівецької ОДА: “Родзинкою цього заходу є те, що недоліки стають нашою перевагою. У Європі мало гравійних доріг, у нас вони є”.

Крім Буковини, такі ж дороги на Івано-Франківщині. Відтак, жителі сусідньої області теж побачать українське ралі. Звідти перегони стартуватимуть 11 серпня, 13 числа завершаться у Чернівцях.

Причому, в Чернівцях ралі зможе побачити кожен охочий. Відрізок траси в Чернівцях буде швидкісним. Наразі вирішується питання, якою саме вулицею помчаться автомобілі. Гловне, що до таких змагань Чернівці готові, відзначив секретар міської ради Віталій Михайлішин.

Після нагородження переможців, а воно імовірно відбудеться на Соборній площі, організатори обіцяють грандіозний концерт. Крім того, розповіли вони в будинку із левами, протягом цих трьох днів ралі зніматимуть з вертольотів та транслюватимуть по зарубіжних каналах, пишеть Буковинські старожитності.

Коментарі вимкнені.