«Тернопільщина» вимагає негайно звільнити політичних в’язнів

Ми вимагаємо негайно звільнити політичних в’язнів, ні в чому не винних наших синів і внуків, які за покликанням совісті стали на захист свободи і національної гідності української нації! Про йдеться у зверненні Загальних зборів львівського громадського товариства «Тернопільщина» до українців, всіх, кому небайдужа доля Української держави, повідомляє прес-служба Львівської облради.

Звернення підписав головуючий на зборах перший заступник Голови товариства «Тернопільщина» Степан Трохимчик.

Громадське товариство «Тернопільщина» гнівно протестує проти ганебної провокації, яку організували московські спецслужби та їх лакеї, сучасні олігархічно-комуністичні правителі країни. Цю провокацію вони планували відкрито, надіючись на певну реакцію і адекватну відповідь з боку національно-демократичних сил Львова і Галичини в цілому, зазначається у зверненні.

Автори звернення наголошують: “Те, що провокація не досягнула поставленої мети, заслуга патріотів, які своїми тілами перекривали дорогу автобусам з молодиками з ультрафашистських банд формувань «Русскаго єдінства» і «Родіни». Підлістю є і те, що офіційна влада зовсім не розслідує діяльності цих провокаторів, зокрема не заарештувала сина полковника міліції, радника начальника львівської обласної міліції, регіонала, який стріляв з травматичного пістолета у випадкових прохожих, а нахабно і безцеремонно арештовує тих молодих українців, які стали на захист свободи і честі львів’ян, утримує їх у СІЗО, готуючи судову розправу”.

Члени громадського товариства “Тернопільщина” закликають усіх українців єднатися навколо української державотворчої національної ідеї, зупинити наступ чорносотенської реакції, утверджувати і зміцнювати Самостійну Соборну Українську державу.

Коментарі вимкнені.