Тернопільська будівельна фірма “вставила” банк на понад $200 тисяч

Стосовно службових осіб одного з відомих будівельних підприємств прокуратурою міста Тернополя порушено кримінальну справу за службове підроблення та зловживання владою або службовим становищем.

Як повідомила прес-секретар прокурора області Леся Долішна, наглядовою перевіркою за дотриманням законодавства в кредитно-фінансовій сфері встановлено, що службові особи підприємства, зловживаючи своїм становищем, впродовж лютого 2007 року схилили 3 працівників цієї будівельної фірми до укладання завідомо неправдивих кредитних угод з одним із банків. Службовці виготовили та подали до банківської установи завідомо неправдиві договори дольової участі трьох працівників фірми в будівництві житла та довідки про сплату ними грошових коштів по договорах дольової участі. Ці підроблені документи стали підставою для укладення завідомо неправдивих договорів іпотеки. Отримані за договорами гроші було використано для потреб підприємства.

На даний час кредитні кошти не повернуті, а внаслідок відсутності у власності 3 громадян-позичальників майнових прав на квартири, які зазначені у кредитних договорах, банк позбавлено можливості за рахунок майна погасити дану заборгованість. Банку заподіяно збитків на суму 237 645 доларів США або 1 млн. 381 907 гривень.

-1 thoughts on “Тернопільська будівельна фірма “вставила” банк на понад $200 тисяч

  • 15:48 | 22.12.2010 о 15:48
    Permalink

    Цікаво що то будівельна фірма така ?

  • 16:46 | 22.12.2010 о 16:46
    Permalink

    Ходять чутки, що йдеться про бізнесмена, який колись опікувався популярною командою

Коментарі вимкнені.