Тернопільську землю — “чужій” бабусі

Понад 7 сотих міської землі “просив” для 80-річної мешканки, яка до того ж проживає в іншому районі, під час сесії начальник відділу земельних ресурсів міськради Віктор Кібляр.

На останній сесії міської ради, яка відбулась 15 листопада, депутати мали розглянути більше сотні проектів рішень. Проте окремі з них увагу міських депутатів привернули ще до того, як почалось голосування. Зокрема, коли обговорювали порядок денний, депутат Петро Гринчишин звернув увагу на проект, який в порядку денному був записаний так: “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0750 га за адресою вул. Тернопільська гр. Самборській М. Т.”.

– Дуже дивно, що Самборська М. Т., народжена 13 січня 1929 року, проживає в Монастириському районі, а ми їй на вулиці Тернопільській даємо земельну ділянку, – каже Петро Гринчишин. – Спочатку дати б тим, що з Тернополя, а потім – з сіл, районів. Прошу зняти це питання.

Але більшість колег-депутатів чоловіка не підтримали. За те, щоб зняти, проголосували лише 13 депутатів. Тож в другій половині сесійного дня щодо проекту рішення депутати проголосували. Щоправда, настрої міських обранців дещо змінились за обід, тому голосування було не в користь жінці. До слова, і коли стояло питання зняти з порядку денного, і коли відбувалось саме голосування, чимало депутатів голосно сміялись.

Не смішно було міському депутату, регіоналу Василю Лукіну. Чоловік брав активне обговорення чи не в усіх проектах рішення, вносив свої пропозиції та заперечення. Проте часто сесійна зала “вибухала реготом” та звучали закиди “не позортесь”, “не смішіть людей”, “та заспокойтесь вже”.

Найгучніша заява пана Лукіна – звинувачення “свободівців” в тому, що вони виносять на голосування та відстоюють проекти “своїх”.

– У декількох проектах рішень, що стосуються земельних питань, фігурують прізвища людей, які є депутатами міськради, а також заступниками мера, – сказав на сесії Василь Лукін.

Чоловік запропонував ці питання зняти, проте колеги його не підтримали. Вочевидь, увагу депутата привернули прізвища Камінський, Липка, Попадин, які дійсно зустрічаються в проектах рішень і саме у зв’язку із земельними питаннями. Такі ж прізвища і в депутатів та посадовців мерії.

– Мені дуже шкода тих людей в Тернополі, які є однофамільцями працівників міськради чи депутатів від ВО “Свобода”. Бо протягом п’яти років їхні клопотання, за пропозицією Лукіна, не будуть виносити на сесію, – відреагував на пропозицію регіонал Сергій Надал. – Хочу, щоб всі розуміли, ці люди є чисто випадковими однофамільцями. І жодного стосунку до депутатів від “Свободи” або працівників міськради не мають, – повідомляє сайт 20minut.ua.

Коментарі вимкнені.