Туристичним організаціям Тернополя буде добре

Перша всеукраїнська конференція керівників місцевого самоврядування, туристичних та курортних центрів України «Гостинне місто» відбулася в м. Ялта 27-29 жовтня 2011 року. Проводили захід Рада міністрів АР Крим, Асоціація міст України за підтримки Агенції США з міжнародного розвитку (USAID) «Локальні інвестиції і національна конкурентоспроможність» (LINC) та ряду інших міжнародних організацій.

На конференції обговорено кращий національний і світовий досвід у розвитку туристичних міст, активного співробітництва між містами України у сфері туризму. Також проаналізовано широке коло питань, пов’язаних з економічним розвитком туризму і курортів, зміцнення партнерства між органами місцевого самоврядування з національним турбізнесом і його асоціаціями.

Тернопільщина на конференції була представлена посадовими особами Тернополя та Кременця.

За результатами конференції була підписана угода про Національну туристичну ініціативу, яку одними з перших підписали представники Тернополя.

На підставі основної угоди буде підписана додаткова угода, враховуючи конкретні місцеві особливості Тернополя.

На конференції віце-президент Асоціації міст України Мирослав Пітцик відзначив позитивний досвід Тернополя в розвитку туризму та запропонував наступну конференцію з питань туризму провести навесні 2012 року у Тернополі.

«Партнерство влади з бізнесом розпочнеться з туристичної галузі, – зазначив начальник патронатного відділу міської ради, учасник конференції Володимир Кашицький. – До підготовки угоди влада міста буде залучати туристичні  організації Тернополя. У наданні експертних висновків щодо розвитку туристичної галузі погодилися долучитися фахівці Агенції США з міжнародного розвитку».

Коментарі вимкнені.