У Тернопільській області працівники міліції «на гарячому» затримали «липкоруку» чиновницю

Днями співробітники управління державної служби боротьби з економічною злочинністю в Тернопільській області «на гарячому» затримали одного з посадовців Управління у справах захисту прав споживачів. Посадовець вимагала у підприємця двісті доларів США хабара.

Як розповів начальник УДСБЕЗ обласного управління внутрішніх справ Анатолій Лупійчук, до рук державного службовця потрапило звернення про реалізацію одним з приватних підприємців недоброякісного медичного апарату. Посадовець зателефонувала підприємцю та домовилася про зустріч.

Наступного дня чиновниця повідомила ділку, що у зв’язку порушенням вимог захисту прав споживачів йому доведеться сплатити чималий штраф на суму понад двадцять тисяч гривень. Однак зазначила, що за певну винагороду штрафні санкції можна мінімізувати до 170 гривень. Посприяти пообіцяла за 200 американських доларів.

Посадовець отримала гроші у своєму службовому кабінеті. Після того, як хабар потрапив до її рук, в перебіг подій втрутилися міліціонери. Оперативники затримали службовця в її кабінеті та вилучили отримані гроші.

За фактом одержання хабара службовою особою слідчі прокуратури порушили кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.368 «Одержання хабара» Кримінального кодексу України. Правоохоронці встановлюють інші факти щодо отримання хабарів цією особою. Триває розслідування.

Коментарі вимкнені.