Студентські акції протесту проплачені іноземними фондами – Табачник

Акції протесту проти ухвалення закону про вищу освіту провокують іноземні фонди. Про це журналістам заявив міністр науки та освіти, молоді і спорту Дмитро Табачник, пише «Ліга».

«Провокує той, хто платить гроші – іноземні фонди», – сказав Табачник.

Він зазначив, що в допрацьовуваному законопроекті враховано всі ключові пропозиції студентських організацій. Це, за його словами, і незмінна плата за весь період навчання, гарантування державою стипендій на рівні прожиткового мінімуму, гарантування державою можливості навчання за кордоном, введення європейських рівнів освіти, збереження держзамовлення на рівні 51%, а також вільний вибір навчальних дисциплін у рамках освітніх планів.

«Провокують ті, ви побачите, скільки їх буде, хто був у робочій групі (з допрацювання законопроекту. – Ред.) і чудово знає, що все враховано, але вони вийшли з групи і кажуть: нас не влаштовує. Люди відпрацьовують гроші, а гроші платять за те, щоб дискредитувати абсолютно очевидні речі», – заявив Табачник.

На його думку, закон про вищу освіту надасть значно більшої свободи вищим навчальним закладам.

«Якимось аутсайдерам навчального процесу це може не подобатися, оскільки вони відставатимуть у конкуренції», – сказав міністр.

Коментарі вимкнені.