У Тернопільському Палаці спорту тепер з’явився бар

У Тернополі відкрили професійний боксерський зал. З’явився він у Палаці спорту, що на бульварі Данила Галицького. Презентували в спортивному центрі найкращий і найбільший у Західній Україні ринг, де в майбутньому займатимуться не лише місцеві боксери, але й гості з інших міст нашої держави та країн світу, – пише ІНТБ.

Володимир, боксер (м. Київ): «Цей ринг повністю відповідає всім стандартам. У столиці є гарні ринги, але цей нічим не поступається. Як я чув, це брати Клички проспонсорували, велике їм спасибі за таку можливість. Я вважаю, що це підніме бокс в Тернополі, зацікавить багатьох, зокрема дітей, ходити тренуватися».

Боксуватимуть на новому ринзі не лише професійні боксери, а й початківці. Десятирічний Юрій вже кілька років займається цим видом спорту. Хлопчик радіє презентації нового залу в місті.

Юрій, боксер (м. Тернопіль): «Тут набагато більші груші. Мені тут цікавіше, бо раніше не дуже було цікаво займатися боксом. Я думав, навіщо мені цей бокс, якщо я можу сам навчитись. А тепер зрозумів, що я можу стати великим боксером, і в мене буде багато фанатів, які будуть за мене вболівати».

На відкриття боксерського залу до Тернополя відомі українські боксери брати Кличко не приїхали. Місцева влада їх не запросила.

Олексій Кайда, голова обласної ради: «До мене питання було по Котєльніку. Депутат Рівненської обласної ради від Всеукраїнського об’єднанння «Свобода» Котєльнік приїхав. За Кличків, напевно, хай говорять члени тої партії».

Тернопільський Палац спорту відкривають уже не вперше. Дебютна презентація залу відбулася ще 26 жовтня 2010 року. Окрім боксерського залу, в Палаці спорту відкрили також і бар. Кому він належить – невідомо. Очевидно лише те, що людина, котра орендувала приміщення для торгівлі, віддає перевагу Всеукраїнському об’єднанню «Свобода», – пояснив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Сергій Надал, міський голова: «Напевно той, хто відкрив це кафе, є прихильником цієї партії – раз він вчепив».

Депутат Тернопільської міської ради і член постійної комісії з питань комунального майна Тарас Юрик не розуміє, чому раптово відкрили цей бар. Адже, на сесії міської ради ніяких рішень щодо цього питання не піднімали і не ухвалювали.

Тарас Юрик, депутат міської ради: «Я можу впевнено сказати, що на сесії Тернопільської міської ради абсолютно, жодним чином, не йшла мова про спорт-бар, про будь-який бар на території Палацу спорту. Останнє рішення, яке приймалось – це рішення стосовно передачі в безкоштовну оренду Федерації боксу 500 квадратних метрів на 3 роки. Але я ще, як член постійної комісії з питань комунального майна, також можу сказати, що жодним чином і в жодному випадку це питання не розглядалося. І для мене дуже дивним є місце розміщення саме тут, на території вже скандального Палацу спорту. А ще більше мене дивує присутність партійної символіки ВО «Свобода» на комунальному закладі».

Чи буде й надалі працювати бар із символікою ВО «Свобода» – мер Тернополя Сергій Надал, не знає.

-1 thoughts on “У Тернопільському Палаці спорту тепер з’явився бар

  • 13:55 | 26.05.2011 о 13:55
    Permalink

    оце правильно! спочатку віддали Мальвам безкоштовно, тепер бар відкрили, скоро знесуть зовсім і будівельникам віддадуть

Коментарі вимкнені.