Великодня сенсація у західному футболі (редаговано)

Нарешті, вперше з 16 жовтня, тернопільська “Нива” здобула дорогоцінне одне очко. Дома наші футболісти спромоглися зіграти в нульову нічию з одеським “Чорноморцем-2”. Наразі в активі наших земляків 14 очок і посідають “почесне” третє місце ззаду. Все-таки “Погляд” поспішив порадуватися за “Ниву” на 92 хвилині гол.тренер  “Чорноморця-2”  В.Зубков сказав Балабанову: “Ти одесит Костя” і той, на 93 хв. забив нам гол.

Більше порадували львівські “Карпати”, які вдома виграли у свого принципового суперника – сімферопольської “Таврії”. В цьому поєдинку львів’яни проявили свої найвищі бійцівські якості та здобули вольову перемогу, граючи з 18 хвилини в меншості. Але вилучення О. Голодюка (нікому незрозуміле рішення арбітра) навпаки додало лише спортивної злості і надихнуло на подвиг. Безперервно атакуючи, на 40 хвилині А. Федецький забив гол. Далі “Карпати” не зупинилися, і мали ще кілька можливостей забити м’яч. На 75 хвилині вилучили вже футболіста “Таврії”  А. Донця, тому догравали матч футболісти в рівних складах. Ця перемога ще міцніше закріпила “Карпати” в єврокубковій зоні, і тимчасово (до результату двобою “Дніпра” з “Кривбасом”) дозволила займати четверте місце в турнірній таблиці.

-1 thoughts on “Великодня сенсація у західному футболі (редаговано)

• 18:37 | 23.04.2011 о 18:37
    Permalink

на 90хв. у наші ворота від гравця ФК “Чорноморець 2 ” під номером ” 20 ” був забитий гол. Виходить ми програли… Чи його не зарахували, а ?!

• 20:26 | 23.04.2011 о 20:26
    Permalink

Редакція приносить вибачення щодо рахунку: на офіційній сторінці ФК “Ниви” було 0:0 і писало, що матч завершено. Все-таки сенсації нема і ми знову програли. А от на рахунок очків то помилка знову ж таки на сайті “Ниви” – 4 перемоги -12 очок, 1 нічия – 1 очко = 13. На всіх інших футбольних сайтах “Нива” теж має 13 очок.

• 21:03 | 23.04.2011 о 21:03