Вперше соціальне замовлення в Тернополі

Влада має співпрацювати з громадськими організаціями тісніше, адже саме останні знаходяться найближче до хвилюючих моментів громади.

18 лютого 2011 року о 15 год. в ЦДМІ ім..О.Довженка відбудеться «Ярмарка молодіжних ініціатив», на якій вперше реалізується ідея соціального замовлення, окреме положення якого готується для Статуту територіальної громади міста Тернополя.

Концепція цієї ярмарки полягає в тому, щоб реалізувати соціально-важливі проекти місцевої влади за допомогою тернопільських громадських організацій, а також надати можливість представникам Тернопільської міської ради ближче познайомитись зі спектром роботи неурядових організацій та оцінити важливість втілення цих проектів у життя.

Такий механізм співпраці між державними структурами та неурядовими організаціями використовується в Тернополі вперше. Зокрема, «Ярмарку» відвідає міський голова Сергій Надал.

Крім того в рамках «Ярмарки» планується провести спільно з управлінням «Культури та мистецтв» міської ради марафон молодіжних гуртів міста Тернополя.


Албул Антоніна

Коментарі вимкнені.