Виплати з нагоди Дня Перемоги

Ще напередодні великодніх свят розпочали виплачувати грошову разову допомогу до Дня Перемоги. Її отримують ветерани Великої Вітчизняної війни, а також члени сімей загиблих у період війни та дружини (чоловіки) померлих інвалідів і учасників війни — інваліди І групи в розмірі 1000 грн., ІІ групи — 900 грн., ІІІ групи — 800 грн.

Такі ж суми відповідно до законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань» передбачено виплатити колишнім малолітнім в’язням концентраційних таборів, визнаним інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин.

Учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім в’язням концентраційних таборів, а також дітям, які народилися у місцях примусового тримання їх батьків, виплатять по 630 грн.; членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів Великої Вітчизняної війни — по 320 грн.; учасникам війни, нагородженим орденами та медалями колишнього Союзу РСР, учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога — по 120 грн.

Воїни-інтернаціоналісти — інваліди І групи отримають по 730 грн., ІІ групи — по 580 грн., ІІІ групи — по 510 грн., учасники бойових дій — по 460 грн.

Виплати повинні бути здійснені до 5 травня.

В. ВІТЕР, «Вільне життя плюс»

Коментарі вимкнені.