Під “Березолем” продовжили будівництво, а одну з активісток звільнили з роботи

На території ПК “Березіль” продовжились роботи на скандальному об’єкті, проти якого виступала громадськість масиву “Дружба” і міста.

Як стало відомо, суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області  Дуда О.О. скасував арешт земельної ділянки, на якій велись роботи.

Тож міський голова Сергій Надал продовжує відкриту війну з громадою Тернополя, не дивлячись ні на скарги мешканців навколишніх до “Березолю” будинків щодо небезпеки такого будівництва поруч з їхніми домами, ні на їхнє звернення до президента і уряду щодо незаконної забудови. Не звертає увагу мер і на правові аспекти – як можна було погодити будівництво житлового будинку на території палацу культури? Власне, для нього це не питання, за його сприяння все і відбувалось. А тому і логіки, тим більше юридичних підстав, у рішенні судді теж шукати не приходиться.

А тим часом, місцеву активістку Юлія Квасницю, яка організовувала людей на протидію представникам забудовника і їх армії “тітушок”, звільнили з роботи в ТДНЗ 13 (дитсадок по вул. Юності) начебто через те, що у неї закінчився трудовий договір. Та навіть якщо і так, то ніхто Юлію за 10 днів до звільнення, як того вимагає закон, не попередив. Як пояснює сама активістка, такі дії директора закладу, Ломницької Надії Богданівни, напряму пов’язані з її активністю у боротьбі проти забудови території палацу. Адже начальниця уже попереджала її щодо “надто бурхливої громадської діяльності”. Тож Юлія обіцяє судитись з директором і продовжувати боротьбу на своєму маленькому “фронті”.

Директор дитсадка Ломницька Надія Богданівна, котра звільнила Юлію Квасницю

Політерно

-1 thoughts on “Під “Березолем” продовжили будівництво, а одну з активісток звільнили з роботи

 • 08:36 | 1.02.2018 о 08:36
  Permalink

  Тут все ясно. Мер сказав нач.відділу освіти п. Похиляк(сам він підставлятися не буде),а та директору дитсадка… Заодно і залякати інших… Все тут ясно!!!

 • 08:55 | 1.02.2018 о 08:55
  Permalink

  а для чого ви тут портрет директора дитсадка розмiстили? Вона ж може на вас в суд подати. Ви взагалi законiв не знаете. чи вирiшили. як той мер. що вам все дозволено?
  Чим ви тодi вiд нього вiдрiзняетесь? Той без тормозiв, i ви такi самi.

Коментарі вимкнені.