Підволочиська і Зборівська РДА найкраще виконують план мобілізації

У період з 20 червня до 9 липня здійснюється оповіщення військовозобов’язаних, проходження медоглядів та вручення розпоряджень, повісток на відправлення у військові частини та навчальні центри, зазначив начальник сектору мобілізаційної роботи Тернопільської облдержадміністрації Ігор Романовський. 

Станом на 2 липня оповіщення військовозобов’язаних виконується не в повній мірі. Особливо це стосується Монастириського, Борщівського, Заліщицького, Бучацького районів та Кременецької міської ради. Найкраще завдання з оповіщення, як завжди виконують у Підволочиській та Зборівській РДА. Натомість у Монастириському районі на медичну комісію не прибув жоден військовозобов’язаний, аналогічна ситуація і в Кременецькому районі, наголосив Ігор Романовський.

Загалом у відсотковому співвідношення серед військовозобов’язаних області, 31% — цілком придатні до служби, непридатні — 27%. Решта — особи обмеженої придатності, їм надано відстрочку й направлено на дообстеження.

Планове відправлення військовослужбовців відбудеться 9 липня. Загалом, 29 тисяч жителів області ухиляються й переховуються від військової служби й перебувають у розшуку.

Коментарі вимкнені.