«Правий Сектор» у Тернополі зробив владі попередження (фото)

19 грудня  у Тернополі відбувся марш на підтримку політв’язнів, що стали кісткою у горлі злочинному режиму Порошенка-Авакова. Про це повідомляє прес-служба “Правого Сектора”.

Акція розпочалася від пам’ятника Степану Бандері молитвою за усіх патріотів, що перебувають у тюрмах (їхнє число вже перевищує сотню). Під гаслами «Волю чесним! Волю патріотам! Влада ідіотів саджає патріотів! Слава Нації! Смерть ворогам!» колона активістів «Правого сектору», Цивільного корпусу «Азов» та небайдужих тернополян попрямувала центральними вулицями міста до обласного УМВС.

Подальші репресії щодо патріотів приведуть до хвилі народного гніву, яка змете усю злочинну нечисть, що паразитує на українській землі.
Ці ув’язнені, полонені патріоти — живий докір усій прогнившій державній системі нинішньої України. Їхнє перебування за ґратами доводить, що держава “Україна” — це всього лиш неоколонія, поставлена на службу олігархії, але аж ніяк не держава, що служить інтересам нашої нації.

А ще їхня неволя — це насторога. Насторога вам, представникам нинішньої “влади” — представникам МВС, СБУ, судів, прокуратури, – йдеться у їхньому повідомленні.

Коментарі вимкнені.