Лицарі Колумба відвідали Тернопіль

17 грудня Тернопільську вищу доховну семінарію відвідала братерська організація чоловіків-католиків на глобальному рівні, яка становить потужну опору Церкви в сучасному світі.

Братерська організація «Лицарі Колумба» заснована в 1882 р. в США (Нью Хейвен, Коннектикут). Тисячі католиків з Ірландії, багатьох інших країн, зокрема України, свого часу приїхали сюди, рятуючись від голоду, релігійних переслідувань і тиску влади. І в той нелегкий час молодий, працьовитий священик Майкл Мак Гивні почав збирати чоловіків-католиків у підземеллях церкви Пресвятої Богородиці та заснував братерську організацію самодопомоги.

У серпні 2005 року Блаженніший Любомир Гузар запросив лицарів розпочати свою діяльність в Україні. Пізніше ця ініціатива була підтримана теперішнім головою УГКЦ Блаженнішим Святославом Шевчуком та Митрополитом Львівським Римо-Католицької церкви в Україні Мечиславом Мокшицьким.

Представники організації зробили гарну презентацію самого братства та розповіли про його основні засади діяльності. Також вони представили до перегляду фільм де показали напрями діяльності, сучасні тенденції розвитку організації та роботу, яку творять брати, члени «Лицарів Колумба»

Якщо ти, чоловік, якому виповнилося 18 років, ти є віруючим і практикуючим християнином, маєш внутрішню потребу допомогти ближньому та поглибити свою віру, тоді ти можеш без проблем стати членом братерської організації.

Коментарі вимкнені.