Що варто знати тернополянам про найгучніший фестиваль “Захід-2014”

Незабаром найзатятіших меломанів чекає найграндіозніший фестиваль літа – «Захід-2014». Оргкомітет повідомив, що підставою скасування даного заходу може стати лише військовий чи надзвичайний стан у країні. 

  • Що: 6-ий фестиваль «Захід» – найкраща традиція фестивального літа
  • Де: на території готельно-відпочинкового комплексу Чарівна долина, с. Родатичі, Городоцького району, Львівської області, Україна
  • Коли: 8-10 серпня 2014 року
  • Програма: на офіційному сайті фестивалю. Загалом на одній сцені зустрінуться гурти із України, Білорусії, Швеції, Молдавії, Австрії, Америки.

Потенційні фестивальники помітно хвилюються. Вони засипають питаннями організаторів у соцмережах.

Людей турбує питання, чи можна буде придбати квитки на «Захід-2014» безпосередньо на місці, в Родатичах і чи є квитки лише на один день фестивалю. Їм роз’яснюють, що на місці проведення фестивалю, у с.Родатичі, квитки не продаватимуться. Також в продажу немає одноденних квитків – купувати треба лише квиток на три дні – за 550 грн.

Гостей цікавить, чи можна буде привозити із собою продукти харчування. Їм пояснюють, що на територію наметового містечка продукти привозити можна, проте – без скляної тари. А от на саме фестивальне поле, де відбуватимуться виступи гуртів – ні. Проте на фестивальному майданчику майже цілодобово працюватимуть точки харчування з різноманітними стравами на любий смак та гаманець.

Водії запитують, чи можна автівкою потрапити в наметове містечко, аби не довелося носити далеко усі речі. Організатори відповідають, що ні, оскільки проїзду до наметів не буде, і пропонують уважно вивчити карту фестивалю.

Важливо також звернути увагу, що цьогоріч посилиться пропускний контроль. Особи, яким ще не виповнилося 16 років, не можуть відвідувати фестиваль без супроводу батьків. Окрім того, треба буде на вході ще й пред’явити документ дитини та одного із батьків. Для батьків, які їдуть з дітьми – квиток є обовязковим для проходу на територію фестивалю, як для дорослих так і для дітей від 7 років. Організатори не радять відвідувати фестиваль з дітьми до 13 років.

Загалом же питань в користувачів соцмереж – неймовірно багато. Для того, аби не повторюватися, організатори створили спеціальний розділ на сайті, де зібрали відповіді на найпоширеніші питання.

Перед тим, як приїхати на «Захід-2014», уважно ознайомтеся з правилами перебування. Також зверніть увагу, що купувати квитки «з рук» – небезпечно. Ви можете придбати справжній квиток, АЛЕ попередній власник квитка може просто скопіювати код та зайти на фестиваль до вас! Оргкомітет наголошує, що для цього існує продаж лише через офіційних промоутерів. Також є можливість придбати електронні квитки на сайті 3axid.org.

Придбати квитки ви зможете на сайтах 3axid.orgconcert.ua , kasa.in.ua.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.