Міська рада Тернополя готується до виборів

Сесія міської ради приняла звернення до центральної виборчої комісії щодо розпуску тернопільської територіальної виборчої комісії. Як пояснив міський голова на брифінгу, зараз у складі ТВК більшість – представники Партії регіонів та Комуністичної партії України, ТВК є бездіяльною.

– У зв`язку із систематичним невиконанням обов`язків депутата, відсутність на пленарних засіданнях сесій міськради та депутатських комісій ще у січні на сесії було прийнято рішення про виведення депутатів-регіоналів зі складу депутатів міської ради. Кінцеве рішення повинна була прийняти ТВК, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Незважаючи на те, що ми направляли численні звернення у ТВК до сьогодні жодної відповіді не отримали. У зв`язку з бездіяльністю ТВК ми вирішили звернутися до ЦВК, щоб вони сформували новий склад комісії.

На сесії міської ради виступив заступник голови ТВК, який розповів, що уже тривалий час ТВК не збирається через відсутність кворуму, доступ до печатки та виборчої документації теж відсутній. Голова ТВК не виходить на зв’язок.

Коментарі вимкнені.