У Тернополі буде новий житловий мікрорайон

Територію міста у напрямку Підволочиського шосе депутати міськради затвердили під будівництво нового житлового мікрорайону. Там, за словами мера Тернополя, збудують великий супермаркет, дитсадок, автовокзал та інші об’єкти. Земельну ділянку міськрада закріпила за своїм же підприємством — КП “Тернопільбудінвестзамовник”.

Про це міський голова Сергій Надал розповів журналістам на брифінгу 18 липня.

– Рішення по будівництву так званого “6-го мікрорайону” прийняли ще у 2005 році, – пояснює він. – Зараз ми підготували проект забудови. Використали комплексний інтегральний підхід. У плані будівництва передбачені об’єкти і транспортної, і соціальної та іншої інфраструктури. Наприклад, дитсадочка з початковою школою, заїзди-виїзди, рух громадського транспорту тощо.

Окремі ділянки на цій території, за словами мера, вже винесли на відкритий аукціон для продажу.

– Це з метою будівництва великого супермаркета з автостоянкою, а ще автовокзалу, – продовжує градоначальник. – У планах збудувати також є або підземний перехід, або наземний міст для сполучення зі “Східним” масивом. Зараз архітектори визначаються, який з цих проектів буде достойнішим.

Територію під “6-й мікрорайон” закріпили за комунальним підприємством міськради “Тернопільбудінвестзамовник”.

– Він же й оголосить конкурс на пошук кращих пропозиціїй по будівництву та інвестуванню, пояснив Сергій Надал. – Всі ці речі плануємо зробити за кошти інвестора. Щоби частину збудованого передати у власність місту. Потім це ми передамо уже тим людям, які є у нас на черзі за житлом.

20 хвилин

Коментарі вимкнені.