Сергій Надал вирішив підіграти московській церкві?

У депутатському корпусі Тернопільської міської ради зараз достатньо борців із ущільненої забудовою, а ще більше – націоналістично налаштованих патріотів.

Однак міський голова Сергій Надал нещодавно і одних, і інших вміло обвів довкола пальця.

Як уже повідомлялося, на останній сесії міської ради депутати прийняли рішення про продаж з аукціону 0,07 га землі під будівництво торгово-офісного центру на вулиці Коновальця.

Ця земельна ділянка розташована з лівого боку при в’їзді до Української православної церкви Московського патріархату (з правого боку один торговий центр уже побудований).

Однак другого торгового центру може і не бути. Насправді, продаж з аукціону – це лише гарна схема для того, щоб передати земельну ділянку московському патріархату.

Виділити землю напряму міська рада московській церкві не може. По-перше, депутатських голосів забракне. А по-друге, – тернопільська громада не зрозуміє такого рішення.

А на аукціоні промосковські церковники, під прикриттям підставних осіб зможуть вільно придбати землю. Потім, змінивши цільове призначення, збудувати там проборство чи заклад придорожнього сервісу для паломників.

Конкурентів на цьому аукціоні ймовірно буде не багато, адже у цьому районі уже один торгово-офісний центр стоїть напівпорожній.

Тому такий варіант земельної оборудки, внаслідок якої церква московського патріархату, зможе розширити свою територію цілком реальний.

Галас

Коментарі вимкнені.