Серіал про обласну раду Тернополя – наступний ефір 11 липня?

40 сесія Тернопільської обласної радиНа четвер, 11 липня, призначили чергове засідання 45-ї сесії облради. На це погодилися представники всіх фракцій, окрім ВО “Свобода”.

Нагадаємо, депутати Тернопільської облради спробували зібратися на засідання 2 липня. Але запрацювати не вийшло – зареєструвалися у залі 55 депутатів зі 112-ти. Отже, кворуму не вистачило і сесії не може бути неправочинною. Для відкриття засідання бракнуло всього шести “багнетів”.

За фракціями майже об 11.00 зареєструвалися:

– “Наша Україна – 6 з 7 депутатів;

– Блок Литвина – 5 з 5 депутатів;

– Свобода – 6 з 34 депутатів;

– Єдиний Центр – 15 з 17 депутатів;

– Партія Регіонів – 13 з 14 депутатів;

– УНП – 9 з 11 депутатів;

– позафракційний – 1 депутат.

Побачивши таку статистику, перший заступник голови облради Сергій Тарашевський сесію не відкривав. Натомість надав слово для виступу представникам усіх фракцій і громадським лідерам. У тому числі тим, хто прийшов під стіни “білого дому” із пікетом.

Після тривалих розмов, дискусії, засідання погоджувальної ради  з’ясувалося, що забезпечити шість голосів, яких бракує, сьогодні все-таки неможливо. Представники фракції ВО “Свобода” наполягали на своєму: немає у залі 19-ти нових депутатів – не буде і сесії. Решта представників фракцій озвучили нову дату засідання – 11 числа. Але наступна спроба буде вдалою лише тоді, коли політичні противники підуть на компроміс. Наразі на це не схоже.

– Я не можу вплинути на депутатів, щоб вони прийшли на сесію, – каже представник фракції “Свобода” Марія Чашка. – У мене немає таких повноважень. Ви ж не маєте впливу на представників ТВК від своїх партій, щоб вони прийшли на засідання!

Додамо, починаючи з 9.00, під стінами обласної ради відбувається мітинг членів Українського товариства мисливців і рибалок, які вимагали від депутатів вирішення питання із продовженням угоди на користування мисливськими угіддями Тернопілля, пише 20 хвилин.

Коментарі вимкнені.