Що у Тернополі робила молодь з 15-ти областей України

Три дні у Тернополі пройшли  для молоді  більше ніж 15-ти областей України продуктивно та цікаво. Молоді громадські активісти не лише обмінювались досвідом реалізацій своїх проектів, а й пропонували нові.

З 26 по 28 жовтня у Молодіжному центрі Тернополя учасники слухали корисні лекції, зокрема від засновниці першої тернопільської студії SMM Олексанри Струмчинької. Всі набуті знання вони зможуть використовувати у своїй громадській діяльності.

Приймали у Тернополі цього разу , зокрема, й гостей із Ніжинського молодіжного центру. Які залишились під хорошими враженнями від прогулянок містом та продуктивної праці під час форуму.

– Реалізація даного проекту сприяла налагодженню діалогу між Молодіжними центрами,  та тими організацями й ініціативними групами, які хочуть створити в себе у місті Молодіжний центр. Ми також почали роботу кола представників Молодіжних центрів з цілої України та громадських організацій над якіснішою роботою Молодіжного центру в нашому місті. Дуже добре, що ми провели Всеукраїнський  Форум розвитку молодіжних центрів вперше в місті Тернополі і тим самим поділились досвідом, – розповідає директор “Молодіжного центру міста Тернопіль” Святослав Абрамюк.

Актуальність такого Молодіжного форуму полягає у тому, що, фактично, діяльність молодіжних центрів розпочалась і вимагає структуризації роботи та отримання досвіду. Одною з головних проблем для підтримки молоді є підвищення якості роботи структур (зокрема молодіжних центрів), які здійснюють діяльність у напрямку розвитку молоді. Тож обмін інформацією, порадами  і досвідом відіграє у цьому неабияку роль вважають організатори.

– Форуми та зустрічі для ініціативних людей, попри загальноприйняту думку, що це даремна трата часу та грошей, є можливістю до комунікації безпосередньої, а не через екрани електронних пристроїв. Форум молодіжних центрів, який відбувся кілька днів тому – це була можливість отримати прикладну та конкретну інформацію, стати учасником своєрідної спільноти, яка дивиться в одному напрямку, а також, чудовий час для мандрів, розширення світогляду та цікавого спілкування, – каже Молодіжний міський голова Тернополя Леся Голик.

Автор Леся Голояд
Фото надані Молодіжним центром Тернополя

Коментарі вимкнені.