Цієї ночі тернопільські патрульні задокументували 5 фактів керування транспортними засобами в стані алкогольного та наркотичного сп’яніння

2️⃣1️⃣:1️⃣5️⃣ – водій автомобіля AUDI A4 не впорався з керуванням та здійснив наїзд на огорожу. Під час спілкування з водієм виявлені явні ознаки алкогольного сп’яніння: різкий запах алкоголю з порожнини рота, нечітка мова, виражене тремтіння пальців рук. Проходити огляд на визначення стану алкогольного сп’яніння на місці зупинки транспортного засобу в найближчому медичному закладі 26-річний чоловік відмовився в законному порядку.

2️⃣2️⃣:1️⃣0️⃣ – водій автомобіля CHEVROLET здійснив зіткнення з автомобілем TOYOTA. Спілкуючись з водієм автомобіля CHEVROLET, інспектори помітили ознаки алкогольного сп’яніння. В присутності двох свідків, огляд проведений на місці зупинки транспортного засобу, результат – 0, 79 проміле, що у 4 рази перевищує допустиму норму.

0️⃣0️⃣:0️⃣5️⃣ – водій автомобіля CITROEN порушив правила дорожнього руху. Під час перевірки документів та спілкування з керманичем, патрульні помітили ознаки наркотичного сп’яніння, а саме: звужені зіниці ока, що не реагують на світло, поведінка, що не відповідає обстановці, неприродна блідість. Проходити огляд на визначення стану наркотичного сп’яніння найближчому медичному закладі 30-річний чоловік відмовився в категоричній формі.

0️⃣0️⃣:2️⃣5️⃣- водій автомобіля ВАЗ-21074 перетнув вузьку суцільну лінію дорожньої розмітки, чим порушив ПДР України. Під час спілкування з 60-річним громадянином поліцейські помітили ознаки алкогольного сп’яніння. Проходити огляд на визначення стану сп’яніння водій на місці зупинки транспортного засобу відмовився, але виявив бажання проїхати у найближчий медичний заклад, результат – 1, 25 проміле, що у 6 разів перевищує норму.

0️⃣2️⃣:1️⃣5️⃣- водій автомобіля RENAULT порушив правила дорожнього руху. При перевірці документів поліцейські запідозрили, що водій напідпитку та запропонували йому пройти освідування, проте 42-річний чоловік в категоричній формі відмовився проходити огляд на місці зупинки транспортного засобу та в найближчому медичному закладі.

Всі порушники отримали від поліцейських адміністративні протоколи за ст. 130 (Керування у стані сп’яніння) КУпАП. Надалі всі матеріали передадуть в суд.

Коментарі вимкнені.