Прізвищем тернопільського судді юрист назвав результат реформи правосуддя

Проводили реформу правосуддя, а на виході – суцільний ШУЛЬГАЧ. Так коментує судове засідання, яке відбулося за участі  судді Тернопільського окружного адміністративного суду, Миколи Шульгача юрист Ростислав Небельський. 

 • Тепер не інакше, як іменем судді Тернопільського окружного адміністративного суду, Миколи Шульгача буду називати те що вийшло.
  Суть справи: Управління освіти і науки Тернопільської міської ради видає наказ №211 від 30.05.2018 року «Про встановлення плати в закладах дошкільної освіти за перебування дітей, які не зареєстровані у місті Тернополі».
  Вже 7 червня адміністрація комунального дошкільного закладу № 20 Тернополя не допускає дитину, мати якого не зареєстрована у Тернополі.
  Різні інституції, які нещодавно палко св’яткували День Конституції України, висловили своє занепокоєння, органи прокуратури – відфутболили скарги куди могли, а от відстоювати ту ж Конституцію не спромоглися ніхто з них.
  14 червня наказ був оскаржений Хасан Анною – однією з незареєстрованих у Тернополі матерів дітей, яка виступила і позивачем, і законним представником своєї дитини (бо первинно саме конституційне право дитини на освіту було порушене).
  13 липня відбувається суд, на якому Шульгач накидається на маму з наїздом, що дитина не має правоздатності, бо говорити не вміє і помахом руки викреслює її з числа позивачів, щоб не “морочити їй голову”. Цей момент зафіксований на відео, тому пропоную продивитися.
  Проте, ідея про відсутність у дитини правоздатності, тобто можливості мати права, була не останнім проривом непересічної правосвідомості судді – дальше він видав ідею про непогрішність рішень органів місцевого самоврядування, бо ті обираються народом…
  Від відповідача ніхто не явився, суддя з радістю повідомив, що йде у відпустку і слухання призначив через місяць, а тим часом у батьків вибивають гроші за відверто незаконними рішеннями, від яких держава не спроможна ні захистити, ні хоча б надати можливість захиститися самим у процесі справедливого суду.

До речі, ось відео співбесіди судді у ВККС:

Коментарі вимкнені.