Скоро у Тернополі з’являться сотні робочих місць?

На черговій 54 сесії Тернопільської міської ради депутати звернулися до прем’єр-міністра України та голови Верховної ради України щодо переведення підприємств зі Сходу у Тернопіль. За словами міського голови Сергія Надала, у місті є наявні промислові та виробничі потужності, а також кадровий потенціал із відповідною освітою.

«Ми пропонуємо уряду у найкоротші терміни розглянути можливість переведення стратегічно важливих промислових підприємств зі Сходу у Тернопіль та готові надати підприємствам земельні ділянки та приміщення для розміщення виробничих потужностей таких галузей, як металообробка, виробництво апаратури радіозвязку, освітлювального обладнання, пошиття швейних виробів і т.д., – розповідає Сергій Надал. – Також у місті є потужний кадровий потенціал з вищою економічною та технічною освітами, який готовий переорієнтуватися та забезпечувати випуск інших видів продукції»

Міський голова також додає, що для розміщення стратегічних об’єктів у Тернополі є ряд вільних приміщень, які можуть бути надані для здійснення підприємницької діяльності. Це такі приміщення, як «Ватра», «Оріон», «Машинобудівний завод», «Промінь» та «Подоляни».

Нагадаємо, що міський голова Сергій Надал ще у липні направив лист уряду з пропозицією розглянути можливість переведення стратегічно важливих промислових підприємств Сходу у Тернопіль. На що Міністерство промислової політики направило відповідь, що підтримує обрану стратегію міста у частині готовності переорієнтування підприємств Тернополя на виробництво промислових товарів та при наявності конкретних пропозицій готове прийняти участь у вирішенні даного питання.

-1 thoughts on “Скоро у Тернополі з’являться сотні робочих місць?

  • 18:16 | 18.12.2014 о 18:16
    Permalink

    До речі, Надал свого часу обіцяв підвищити мінімальну заробітну плату в місті і слова дотримав!

Коментарі вимкнені.