Боротьба за права бійців АТО у Тернополі

Тепер бійці АТО та їхні сім’ї, а також жителі Тернопільщини можуть отримати безкоштовну юридичну допомогу з питань, які їх цікавлять. Надаватимуть консультації незахищеним верствам населення активісти громадської організації “Всеукраїнське об’єднання Рідна Земля”. Юристи громадської організації, які водночас є її засновниками, запевняють, що можуть надати допомогу в усіх галузях права, крім криміналу.

– Ми допомагаємо розібратись у всіх питаннях стосовно учасників АТО та їхніх сімей, про надання допомоги, отримання статусу учасника АТО, – розповідає один із засновників громадської організації та юрист Ігор Максимів. – Крім цього допомагаємо з питаннями кредитування та депозитів. Ми готові допомогти усім, хто цього потребує.

За словами представників організації, наразі є чимало проблем із кредитуванням у переселенців та у тих людей, які брали кредити кілька років тому за іншим курсом долара і тепер повинні сплачувати великі відсотки.

– Завдяки нашим порадам людину, яку незаконно звільнили з роботи під час мобілізації, відновили на посаді, – розповідають представники організації.

За два місяці існування  “Всеукраїнського об’єднання Рідна Земля” до його представників за юридичною допомогою звернулось 74 особи. Громадська організація не є комерційним проектом, тому надає допомогу безкоштовно. Її представники готові співпрацювати з іншими юристами та людьми, які готові допомагати людям.

Довідка

Громадська організація “Всеукраїнське об’єднання Рідна Земля” розміщене за адресою бульв. Т.Шевченка, 11. Контактний телефон – 096-183-64-39. Бажаючі отримати безкоштовну юридичну консультацію можуть залишити свій відгук на сайті ridna_zemlya.com.ua

Коментарі вимкнені.