Сьогодні Кабмін зрівняв виплати сім’ям загиблих захисників України, – тернопільський нардеп

Саме з такою пропозицією Народний депутат Володимир Бойко звертався до уряду ще 15 вересня 2014 року.
– Через нездатність Головнокомандувача Збройних Сил України Петра Порошенка та його друзів-олігархів завершити війну 25 травня, як вони і обіцяли, на Донбасі загинули вже більше тисячі Українських Героїв. Та для сімей різних категорій українських захисників були встановлені різні розміри грошової допомоги. Ті, які були в підпорядкуванні Міноборони, мали змогу отримати 609 тисяч гривень. Хто перебував у підпорядкуванні МВС, отримували в чотири рази менше. Від сьогодні всі ті, хто втратили годувальника в особі військового, мобілізованого чи добровольця, який зі зброєю в руках на передовій захищав нашу державу, можуть отримати обіцяні кошти. 
Та все ж, всі ми чекаємо від Петра Порошенка, його команди і навіть від найменшого агітатора, що обіцяв завершити війну 25 травня, нарешті починати це робити. Лише відсутність смертей військових та мирного населення зможе заспокоїти та об’єднати Україну.
Передвиборче перемир’я Путіна-Медведчука-Порошенка майже закінчилось. Російські окупанти вже відкрито вводять колони з технікою та підготовленими військовими в Україну. А нам далі говорять, що на Сході не війна, а антитерористична операція.

 

Коментарі вимкнені.