На Тернопільщині сусід-алкоголік постійно обкрадав пенсіонера

Кримінальне провадження за частиною третьою статті 185 ККУ поліцейські Борщівщини розпочали щодо 40-річного жителя села Цигани. Зловмисник занадився на обійстя сусіда-пенсіонера.

Розвідати, чи є що потягнути з господарства 68-річного пенсіонера раніше судимий односелець відважився тоді, коли під час спільного розпивання алкоголю старенький сусід задрімав. Зайшовши до гаражного приміщення, помітив чимало добра, за яке можна було вилучити кошти.

Першого разу поцупив п’ять прутів арматури кожен довжиною два з половиною метри. Залізяччя затягнув до пункту збору металобрухту, виручивши непогані гроші. Другого та третього разу з чужого гаража потягнув моторні агрегати. Скільки б ще обкрадав пенсіонера, якби під час профілактичного відпрацювання поліцейські не навідалися на обійстя пенсіонера і той не поскаржився їм, що з господарства пропадають речі.

Правоохоронці оперативно встановили особу зловмисника. Вирішується питання про оголошення йому підозри у порушенні частини 3 статті 185 ККУ. Триває досудове розслідування.

Коментарі вимкнені.