Сьогодні Сергій Надал звітуватиме про 2013 рік у Тернополі

Сьогодні Сергій Надал розповість тенополянам, як для міста минув 2013-ий рік. Зокрема, о 21.30 спеціальний відеофільм покаже місцевий телеканал TV-4.

– Позаду динамічний і активний дві тисячі тринадцятий рік. У більшості тернополян він асоціюється з серйозним оновленням міста, капітально відремонтованими дорогами, новими дитячими майданчиками, а ще численними інноваціями, зокрема, у медичній, освітній, комунальній, транспортній сферах. Визначною подією 2013–го стало волевиявлення українців щодо призупинення курсу на Євроінтеграцію: спочатку студентів, а після кривавого розгону Євромайдану в ніч з двадцять дев’ятого на тридцяте листопада і сотень тисяч людей. Тернопіль не залишився осторонь – під час загальноміського віче громадяни оголосили страйк! – повідомляє Сергій Надал.

Якщо ж ви пропустите, але захочете таки побачити, як міський голова підбиває підсумки року, що минає, то зробити це можна буде у повторах до 13 січня на телеканалах ІНТБ ( http://intb.te.ua/%D0%BE%D0%BD%D0%BB%D0%B0%D0%B9%D0%BD/ ) та TV-4 ( http://www.tv4.te.ua/online ).

-1 thoughts on “Сьогодні Сергій Надал звітуватиме про 2013 рік у Тернополі

Коментарі вимкнені.