Домовленості Януковича з Путіним не принесли користі Тернопільщині

Головне управління Державної казначейської служби у Тернопільській області не проплачує платіжних доручень місцевих рад, через що кошти можуть повернутись назад до Державного бюджету.
Лише сьогодні на рахунки органів місцевого самоврядування поступили кошти на оплату вже виконаних робіт, які мають фінансуватись за рахунок державного бюджету.
Для прикладу, в місті Підгайці виконані роботи по освітленню вулиць. Міська рада виграла проект за програмою Кабінету Міністрів України з енергозбереження. Всі зобов’язання міської ради виконані в повному обсязі. Частину коштів проплачено за рахунок місцевого бюджету, ще частину оплатили місцеві підприємці. Самі роботи вже виконані.
Сьогодні ж, коли на казначейський рахунок поступили кошти, Підгаєцька міська рада негайно подала платіжне доручення до казначейських органів, однак його відмовляються проплачувати. Якщо сьогодні до 20 години вони не здійснять платіж, кошти повернуться назад до держбюджету і не будуть використані. Залишиться лише борг сумою 160 тисяч гривень перед виконавцем робіт.
Виявилось, що самих коштів то і немає. Просто зроблено перекидку віртуальних грошей із одного казначейського рахунку на інший. Ця перекидка нічим не підкріплена. Не допомогли залатати дірку в бюджеті і недавні домовленості Януковича з Путіним.
Народним депутатом Володимиром Бойком негайно подано звернення до начальника Головного управління Державної казначейської служби у Тернопільській області з вимогою терміново проплатити платіжне доручення та недопущення повернення коштів до держбюджету.

Коментарі вимкнені.