Сьогодні тернопільські рокери “Одеон” безкоштовно виконають кавери на “Scorpions”

Сьогодні, 22 вересня, тернопільський рок-гурт “Одеон” виконає для відвідувачів «Хмільного щастя» кавер-версії на “Scorpions”, “Піккардійску терцію”, “Плач Єремії”, Paul McCartney. Також тернопільські рокери зіграють і свої пісні, на дві з яких уже  відзняли по кліпу. Оскільки вхід вільний, то музиканти запрошують абсолютно усіх і гарантують море позитивних емоцій та гарний настрій. Розпочнеться концерт о 21.00.

Нещодавно у Тернопільському центрі комунікацій творча команда групи «Одеон» презентувала свій кліп на пісню «Самотність». Це вже не перша відеоробота музикантів, але набагато професійніша та динамічніша. Тепер кліп має навіть сюжетну лінію, головну героїню та романтичну історію. Від першої відеороботи відрізняється тим, що це вже не є статична зйомка в студії. Музика і слова пісні «Самотність» – вокаліста Тараса Іщука.

Чому саме на цю пісню зняли кліп? Коли хлопці ще взимку 2011-го виступали на благодійному концерті до Дня Миколая, то слідкували за реакцією глядачів на різні пісні. Найбільший резонанс серед людей викликала пісня «Самотність». Це й стало каталізатором того, що ця пісня є цікавою.

Знімали кліп у Збаразькому замку. Орендували там красивий зал, де й відбувається основна дія кліпу – художник малює образ дівчини. Самі зйомки проходили досить весело, тому музиканти «Одеону» планують змонтувати додаткове відео з приколами, котрі траплялися на «знімальному майданчику». На презентації весело згадували випадок, коли барабанщик гурту не взяв до Збаража інструмент – тарілки для барабанів – понадіявся, що їх візьме хтось із колег. Довелося повертатися у Тернопіль.

У центрі комунікацій тернопільський рок-гурт «Одеон» дякував усім людям, котрі долучилися до зйомки кліпу, до творчого процесу, створення сюжету. А це: Світлана Солонична, Ліля та Аліна Сапіга, Олег Волович, Оксана Задорожна, Ігор Буранич. Особиву подяку висловлювали Наконечній Ванді Мирославівні, котра надала розкішне вбрання для головної героїні кліпу. Презентація відбулася за підтримки ТМ «Опілля».

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.