Найсильніший чоловік світу не приїде до Тернополя через погоду?

Проведення фіналу кубку із стронгмену, який мав відбутися у Тернополі 23 вересня переноситься з технічних причин та у зв’язку з погодними умовами. Про це заявили організатори змагань. Дата проведення Фіналу Кубку буде повідомлена додатково.

— Ми планували провести цей захід 23 вересня на Театральному майдані міста, — розповідає Микола Круть, начальник управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради . — У зв’язку з певними технічними причинами та погодними умовами, змагання не відміняються а переносяться. Дату змагань ми виберемо зручну як для тернополян так і для учасників Фіналу Кубку із стронгмену і повідомимо через ЗМІ.

Організатори запевняють, що змагання відбудуться саме у Тернополі і уже до кінця цього року. Нагадаємо, 23 вересня в Тернополі на Театральному майдані мав відбутися всеукраїнський турнір”Ternopil Strongman Cup”. З технічних причин та у зв’язку з погодними умовами, дату змагань перенесли на пізніший термін. Коли саме відбудеться проведення фіналу кубку із стронгмену у Тернополі повідомлять додатково.

Коментарі вимкнені.