Вісім медпрацівників звинувачують у загибелі хлопчика з Тернополя

Експертна комісія МОЗ визнала, що лікарі Жидачівської районної лікарні на Львівщині своїми непрофесійними діями призвели до смерті 12-річного хлопчика з Тернополя від завороту кишок.

Відразу вісім медпрацівників звинувачують у загибелі Романа Кулака, передає ТСН.

Влітку батько привіз сина до медиків, тому що той скаржився на біль. Хлопця лікували інфекціоніст, хірург і педіатр – від отруєння і теплового удару.

Узгодженості дій між лікарями не було, тепер вони перекладають відповідальність один на одного. Роман провів у лікарні 12 годин – за цей час йому ставало все гірше, однак ніхто не встановив правильного діагнозу.

Експерт цієї лікарні каже, що аналізував дії колег з районної лікарні і не побачив помилок під час надання допомоги.

“Смерть неминуча, це летальна патологія”, – переконаний професор кафедри дитячої хірургії національного медичного університету імені Богомольця Василь Притула.

На такі трактування не вистачає терпіння батькові, який перейшов на крик.

Чоловік переконаний, що експерт прикриває своїх колег, адже висновок судово-медичної експертизи чітко вказує причину смерті – заворот кишечника.

Батько Володимир Кулак переконаний, що історію хвороби його дитини переписали після смерті. Ці невідповідності помітили і члени комісії – записи виправлялися, не відповідали хронології тощо.

Коментарі вимкнені.