Святий Миколай відвідав засуджених жінок у Збаразькій виправній колонії

DSC 9422

19 грудня святий Миколай зі своїми помічниками – ангелами і в’язничним капеланом отцем Омеляном Колодчаком зі щедрими дарунками відвідав ув’язнених жінок у Збаразькій виправній колонії №63.

За сприяння соціальної служби установи щопонеділка ув’язнені мають змогу спілкуватися з психологом п. Марією Баландюк за проектом «Психологічно-соціальної реабілітації в’язня-жінки», а щосуботи волонтери зустрічаються з ув’язненими. Вони проводять тут катехизацію жінок, спільну молитву, читання Святого Письма і знають їхні потреби. А тому, після проведення тижня Соціальних днів у в’язниці, щоб дати відчути жінкам свято Миколая, вони приготували для них щедрі подарунки: це комп’ютер, засоби гігієни, індивідуальні замовлення, медикаменти, одяг.

Ув’язнені з нетерпінням чекають відвідин священика і волонтерів, а тому вони радо зустріли свого капелана з жаданими гостями у каплиці Великомученика Димитрія. Тут отець Омелян привітав жінок, наголосивши, що це свято повертає приємні спогади про дитинство, спільно всі помолилися і разом з «Ангелами» заспівали пісню «Ой хто, хто Миколая любить…». Під час цього отець помирував жінок. В актовому залі установи для ув’язнених було поставлено святкову імпрезу.

Заступник начальника установи із соціально-виховної та психологічної роботи Збаразької виправної колонії (№ 63) Людмила Леськів подякувала гостям за святкові відвідини і подарунки. В свою чергу представниця від жінок, що відбувають покарання подякувала керівництву закладу за їхню турботу про засуджених, а гостям за зворушливий концерт, який не залишив нікого байдужим.

DSC 9461DSC 9468

Джерело: прес-служба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії з посиланням на Надію Тхір.

Коментарі вимкнені.