Свинство по-тернопільськи (фото)

На даному етапi у нас вистачає проблем різного характеру. Це і економічні, і політичні, і суспільні, проте, не варто забувати, де ми з вами перебуваємо, яким повітрям дихаємо та яку воду використовуємо. Зараз, саме громадську організацію «Всеукраїнське об’єднання Рідна Земля» зацікавила дана проблема, то ж давайте спробуємо розібратись та знайти можливі шляхи її вирішення.

Попередня iнформація про підвищення рiвня забруднення тернопільського ставу облетіла ЗМІ. Йшлося про те, що у ньому виявили пiдвищений рівень забруднення. Небезпечною вода є через двi причини. Перший момент – це її цвiтіння. Тоді флора розмножується і збiльшується, причиною цього є висока температура в літі. Другий момент – скид забруднюючих речовин. Якщо відповiдні органи не очищують воду тривалий час, то в більшості випадків, купатись там заборонено.

Шкарпетки, розбиті склянки, пластикові, залізні пляшки – усе небезпечне для здоров’я людини знаходиться на березi Тернопільського ставу. І що найцікавiше, ніхто не несе відповідальності. Принаймні, такі таблички були розмiщені на території дальнього пляжу. «Адмiністрація не несе відповідальності за тих, хто купається в озерi» – на березі Тернопільського ставу є не одна вивіска з таким попередженням. Що мається на увазі пiд ним тернополяни розуміють так: якщо втопишся, ніхто не буде відповідальним за це. Але що має на увазi адміністрація? Тільки ризик утоплення, чи також наслiдки щодо здоров’я людей, до яких може призвести забруднене озеро? У написі про це уточнень немає.

А чи наше «дороге» керівництво ризикне відпочити на пляжі зі своїми сім’ями? Всі ми знаємо відповідь на це питання, навіть більше, ми знаємо причину їхньої відсутності!

Може, урешті-решт, закінчаться пусті балачки, і дана проблема буде вирішена?

Дарина Орест, «Всеукраїнське об’єднання Рідна Земля»

Коментарі вимкнені.