Танцювальний колектив із Тернопільського району здобув найвищу нагороду на фестивалі в Болгарії

“ГлоріяБай” у Болгарії. Фото з сайту Байковецької сільської ради.

Старша і молодша групи народного аматорського ансамблю танцю «ГлоріяБай» будинку культури с. Байківці з фестивалю «Нестія. Чорноморські перли-2017», що відбувся у Болгарії, знову повернулися з найвищою нагородою – гран-прі. А учасниця колективу Наталія Яськевич стала міс фестивалю.

Зокрема, учасниками цього фестивалю були колективи з Грузії, Болгарії, Сербії, Румунії — йдеться про столиці і великі міста. Україну ж представляв народний аматорський хореографічний ансамбль танцю «ГлоріяБай» з Байковецької сільської ради ОТГ.

Ця поїздка співпала з днем народження художнього керівника «ГлоріїБай» Лілії Вельган. Якраз 6 серпня колектив здобув нагороду в міжнародному конкурсі — вдалий подарунок талановитому балетмейстеру.

Найвищу нагороду на цьому фестивалі в Болгарії байківчани отримують вдруге, минулого разу їх нагородили гран-прі в 2015 році. Торік танцюристи з “ГлоріяБай” здобули перше місце на мистецькому фестивалі в Грузії.

Поїздка колективу відбулася за фінансового сприяння Байковецької сільської ради об`єднаної територіальної громади Тернопільського району, яка оплатила проїзд, проживання та харчування 41 учаснику колективу “ГлоріяБай”.

Ірина Юрко.

Коментарі вимкнені.