Тернопіль засипле снігом

Морози потроху спадають, натомість на Тернопільщину прийшли снігопади, а це ще одна небезпека для водіїв. Сьогодні автошляхами області їздити ще було можна, аварій працівники Державтоінспекцій не реєстрували від дев’ятого лютого. Однак водіям не радять втрачати пильності, синоптики кажуть, снігопади в області лише почалися, – пише TV4

– На зміну тріскучим морозам прийшли значні снігопади. Вони будуть продовжуватися близько тижня. Порада для водіїв – утриматись від далеких поїздок. Якшо це необхідно, то дотримуватись всіх норм безпеки на дорозі. А саме починаючи від справності автомобіля, склоочисників, гальмівної системи, протекторів шин відповідного порядку повинні бути, ну і звичайно не забувати і взяти з собою трос в дорогу, можливо якусь лопату і – справність телефона, щоб завжди можна було визвати екстрену службу, – каже начальник сектору профілактичної роботи управління ДАІ в Тернопільській області Микола ЛЕЦКАЛЮК.

Наразі дороги області в належному стані, каже Микола Лецкалюк, але не варто забувати, що снігопади тільки почалися.

Водії стверджують, що ситуація на дорогах прийнятна.

Сніг на вулицях Тернополя вночі не прибирали, бо не було такої потреби, кажуть комунальники – наслідки снігопаду ліквідовували в інший спосіб.

– Якщо взяти цю ніч, то так, падав сніг, але він не був на стільки потужний, щоби ми могли забирати сніг з доріг, тому проводилася тотальна посипка спеціальною сумішшю, яка передбачає не тільки соляну суміш і піскову, а також в ній є і шлак, що дозволяє при таких температурах робити відповідне щеплення з дорогою. в першу чергу це посипаються центральні дороги, також це ухили і транспортні розв’язки, – каже Олег СОКОЛОВСЬКИЙ  заступник начальника управління ЖКГ Тернопільської міськради

Щодо бокових вулиць і так званого приватного сектору міста – то за їх посипку взялися уже в другу чергу, каже Олег Соколовський. Зрештою сніг періодично падав впродовж всього дня, відтак і комунальники свою роботу не припиняли.

Коментарі вимкнені.