«Тернопільавто» і Вищий суд не допоміг

«Тернопільавто» таки заплатить шраф. Це вирішив Вищий господарський суд України.

В кінці вересня Державна екологічна інспекція у Тернопільській області встановила, що Публічне акціонерне товариство «Тернопільавто» проводить свою діяльність з порушенням порядку здійснення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря без відповідного дозволу.

За результатами планової перевірки розрахунок розміру відшкодування збитків, заподіяних державі в результаті наднормативних викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря ПАТ «Тернопільавто» склав 16 839грн.

Держекоінспекція звернулась з позовом до господарського суду Тернопільської області про стягнення збитків з даного суб’єкта господарювання , який був задоволений повністю на користь Державної екологічної інспекції у Тернопільській області. ПАТ «Тернопільавто» оскаржував рішення суду першої інстанції в апеляційному та касаційному порядку, в якому просив скасувати рішення та постанову, прийняти нове рішення про відмову у позові, посилаючись на порушення та неправильне застосування судами норм матеріального права.
Проте, Вищим господарським судом України рішенням господарського суду Тернопільської області , залишеним без змін постанову Львівського апеляційного господарського суду залишено без змін.

-1 thoughts on “«Тернопільавто» і Вищий суд не допоміг

  • 21:38 | 5.11.2013 о 21:38
    Permalink

    З якого часу екоінспекція почала присвоювати собі заслуги покуратури. Невже так важко самостійно займатися роботою, в тому числі написанням інформаційних статей, а не вчерговий раз копіювати публікації з інших сайтів. Цим відображено недолугість керівника Державного органу та його пресслужби

Коментарі вимкнені.