“Зворотній бік темряви” завтра у Тернополі

Завтра о 18.00 книгарня Є у Тернооплі дарує зустріч із молодою письменницею Дарою Корній. Вона презентуватиме свою нову книгу “Зворотній бік темряви”.

Дара Корній увірвалась до сучасної української літератури з романом «Гонихмарник», який посів третє місце на «Коронації слова—2010».

Також серед нагород авторки — відзнака «Дебют року» від видання «Друг читача», премія асамблеї фантастики «ПОРТАЛ—2011» — «Відкриття себе» імені В. І. Савченка. Її нова сага про безсмертних уже встигла полонити серця шанувальників усієї країни!

Юна Мальва, тільки-но здобувши статус безсмертної, змушена йти у світ темних, і невідомо, чи витримає вона гідно це випробування. Як і герой «Варти» СергіяЛук’яненко, Мальва мусить обрати бік сили. Знання безсмертної зростають із кожним днем, і темний бік приваблює своєю силою й обіцянками цілковитої влади, адже її батько Стрибог — наймогутнішій темний. Але на світлому боці у неї залишилися близькі люди та коханий… Від того, чи витримає Мальва випробування, залежить доля багатьох світів, однак не варто недооцінювати підступність темної сили…

Коментарі вимкнені.