Тернопільщина – рай для Партії регіонів

Партія регіонів у Тернопільській області не була достатньо розвинена. У цьому зізнався керівник області, а також голова обласної організації Партії регіонів Валентин Хоптян.

«Як такої обласної партійної організації, не боюся цього сказати… Вона була зовсім іншого плану. А тепер створюють первинні районні партійні організації», – каже Валентин Хоптян.

За його словами, у даний час в області на партію влади – попит. І в старих, і в молодих. Всі спішать вступити, при чому цілком добровільно. Ідилія.

Скарги ж держслужбовців на те, що їх «нагинають» керівники профільних управлінь і пропонують писати одну із двох заяв – на вступ в Партію регіонів або на звільнення –  Валентин Хоптян спростовує.

«Скажіть мені, хто примушує? Назвіть мені прізвище вчителя, директора чи заступника кого примусили. Просто сьогодні зрозуміли, що Партія регіонів взяла на себе відповідальність за стан справ в державі. І рядові люди пишуть заяви, пенсіонери, молодь. Кого, пенсіонера заставиш вступити? А вступають у кожному районі», – стверджує Валентин Хоптян.

Можна прогнозувати, що кількість «добровольців», які змушені триматися навіть за свої мізерні зарплати, буде перед виборами тільки зростати, – пише Тернопільський тиждень.

Коментарі вимкнені.