Хто керує сектою у парку Національного відродження

Депутати Тернопільської облради підтримали депутатський запит свого колеги Леоніда Бицюри до правоохоронних органів з вимогою перевірки незаконної та протиправної діяльність незареєстрованої релігійної громади, члени якої іменують себе «Парафія Святої Католицької Церкви Непорочного Серця Марії в місця з’яви Матерії Божої у парку Національного Відродження».
«За» відповідне рішення проголосувало 80 з 84 присутніх у сесійній залі депутатів – пише ЗІК.

«Жодна з офіційних конфесій не визнала офіційних контактів з цією групою. Звернення громадян свідчать про те, що свою діяльність ця група перенесла з парку Національного Відродження м.Тернополя на територію Тернопільського району с. Гаї Гречинські, вул. Джерельна, 11.

У своїх зверненнях громадяни повідомляють про загрозу їх здоров’ю і життю членів їхніх сімей, висловлюють занепокоєність з приводу можливих оборудок з майном членів їхніх сімей, вказують на використання групою шантажу, погроз та залякування в разі звернення до правоохоронних органів.

За словами заявників, незаконну діяльність незареєстрованої релігійної громади очолюють Дубчак Ольга, Антощишин Олександра та Яросевич Лілія, які здійснюють незаконний збір коштів, в тому числі через відчуження нерухомого та рухомого майна громадян області для будівництва та утримання «монастиря» за адресою с.Гаї Гречинські вул. Джерельна,11. За цією ж адресою, без відповідної дозвільної документації проводиться будівництво, проживають без належної реєстрації сторонні особи – так звані «монахи», – сказано в депутатському запиті.

Депутатський запит скерували до прокурори Тернопільської області, начальникам управління МВС та СБУ в Тернопільській області.

Коментарі вимкнені.