Тернопільське духовенство взяло участь у вручення ювілейної карти МПР

6 лютого у Генеральному консульстві Республіки Польща відбулися урочистості з нагоди видачі 75-тисячної карти МПР (мало – прикордонного руху). Ця карта дає можливість жителям прикордонної зони перетинати українсько-польський кордон без візи.

Лідію Тройнар, володарку ювілейної карти МПР вітали  Генеральний консул республіки Польща у Львові Ярослав Дрозд, Надзвичайний і повноважний посол України в республіці Польща Маркіян Мальський та заступник директора центру персоналізації документів МВС Республіки Польща  Мар’ян Консек, влада Львівської та Закарпатської  областей,  а також  Підкарпатського та Люблінського воєводств.

За запрошенням Генерального консула  Ярослава  Дрозда, на святкування прибула делегація з Тернопільсько-Бучацької єпархії  –   архієпископ – Тернопільсько-Бучацький Нестор з  канцлером  протоієреєм Олексієм Головацьким та протоієреєм Михайлом Кокорою.  У своєму вітальному слові  архієпископ Нестор зазначив , що цей крок до зближення повинен зруйнувати кордони, об’єднати наші народи та відкрити великі духовні скарбниці для паломництва,  і вручив  Генеральному консулу Благословенну грамоту, ікону Стасителя та Богородоці.

Тернопільське духовенство мало нагоду поспілкуватися  з Консулом Ярославом  Дроздом та послом Маркіяном Мальським, і висловити свої сподівання на подальшу співпрацю з Генеральним консульством Республіки Польща  та релігійними, громадськими та іншими польськими організаціями.

Анна-Лілія Кокора

 

Коментарі вимкнені.