Тернопільські правоохоронці знову взялися за Ігоря Вардинця(ВІДЕО)

18 червня у реанімаційному відділенні Київського міського центру серця без дозволу головного та лікуючого лікарів працівники тернопільської міліції намагались вручити клопотання підозрюваному – головному лікарю Тернопільського районного територіального медичного об’єднання Ігорю Вардинцю. Це сталося на наступний день після проведення складної операції на серці. Родичі Ігоря Вардинця записали події на відео і вважають такі дії правоохоронців незаконними. Згодом на своїй сторінці у Фейсбуку подію прокоментував і сам Ігор Вардинець, додавши посилання на відео в Youtube.

“Хочу поділитись своїм досвідом спілкування з нашими рідними кривоохоронцями, – пише Ігор Вардинець, – бо терпіти ці тортури і їхню наглу поведінку в начебто демократичній державі, яка намагається йти в Європу, вже неможливо! Оце знаходжусь другий місяць в лікарнях з приводу четвертого інфаркту, спровокованого рідними тернопільськими слідчими управління внутрішніх справ. Місяць незаконно утримували мене в міській лікарні №2, не даючи змоги потрапити на операцію в клініку Києва. До речі, з цього приводу відкрита кримінальна справа за ознаками тортури, яка зареєстрована в єдиному реєстрі проти слідчих, однак до цього часу жодних слідчих дій по ній не проведено. Сьогодні (18 червня 2015 року – ред.) минув термін кримінального провадження. Я знаходжусь в реанімації, 17 червня 2015 року була проведена друга складна операція на серці. І ви прислали слідчого М. у реанімацію на другий день після хірургічного втручання на серці? Наголошую, без дозволу лікаря. Не знаєте, що в таких випадках дається відтермінування на проведення слідчих дій до завершення лікування? Я вам все нагадаю, якщо не наведете елементарного порядку в вашому відомстві, мені уже нема чого втрачати. П’ятого інфаркту може не бути, вірніше, мене після нього. Я для Тернополя, області в охороні здоров’я на громадській роботі за свої 35 років зробив достатньо, щоб залишити все зі спокійною душею. Порахуйте, що ви зробили для громади Тернополя і вашої справи. З впевненістю кажу, що ганьба, якою ви займаєтесь, – це начебто боротьбою з корупцією і підкиданням провокацій у вигляді отих конвертів медикам і головам сільських рад, далеко вас заведе. Можливо, отримаєте генерала, якщо встигнете. Дозвольте цей візит, який викликав загострення післяопераційного періоду і невідомо чим закінчиться, сприймати як привітання з Днем медичного працівника. Готую скаргу в ваше міністерство, в генпрокуратуру. Готуйтесь до ще однієї справи про тортури уже на рівні столиці. Просіть своїх покровителів, щоб я не довів справу до міжнародного суду – це не залякування, а попередження “іду на ви”. Часи міліцейських “безпрєдєлів” рано чи пізно закінчаться. Додаю і ці відеоматеріали. Можливо, вони вам щось додадуть для розуміння відповідальності за ваше відомство”, – кінець цитати.-1 thoughts on “Тернопільські правоохоронці знову взялися за Ігоря Вардинця(ВІДЕО)

  • 10:15 | 19.06.2015 о 10:15
    Permalink

    Вардинець ще той хабарник ….Не від одного чув які у нього такси ходять і які побори з людей зтягує бувало що й останнє…тепер розплачується за свої гріхи!!!!

Коментарі вимкнені.