Усі добробати мають вписатися за “Торнадо”, бо наступними будуть вони, – Олена Білозерська

Коротко. По “вбивцях Бузини”. Вбивці не вони. На них повісили, бо “міжнародна спільнота нетрадиційної орієнтації” вимагає від України знайти і покарати вбивць ( які давно у Москві). От їх і “знайшли”. І як завжди, націоналістів. Хтось здивований?

Якщо хтось не розуміє – націоналісти, а тим більше, фронтовики чхати хотіли на Бузину. Мало хто з них, навіть люди освічені, читали хоч одну з його статей – бо не читають газети, в яких він друкувався.
Він їм не просто не заважав – взагалі існував з ними у паралельному світі.
Він не “жертва режиму” і не “жертва фашистів”, він (перепрошую за порівняння) – як Гонгадзе, який насправді нікому не заважав, але його вбили, щоб звинуватити у цьому владу і дестабілізувати ситуацію в Україні.

По “Торнадо”. Погано знаю їхню ситуацію і не можу сказати, робили чи не робили затримані торнадівці те, у чому їх звинувачують. Але у будь-якому разі це не привід розформовувати батальйон і примушувати його бійців складати зброю. ІМХО, згідно з правилом Мартіна Німьоллера, зараз усі добробати мають вписатися за “Торнадо”, бо наступними будуть вони. Адже в кожному добробаті, як і в кожній частині ЗСУ, є свої злочинці. Іноді навіть на керівних посадах.

Щодо зняття Наливайченка. Особисто я на фронті, і мені пофіг. Якщо у зв’язку зі зміною керівництва СБУ мене під час приїздів у Київ на ротацію почнуть викликати на допити – я просто перестану їздити на ротацію до кінця війни.

А взагалі, щуряча київська влада має Путіну за життя золотий пам’ятник поставити. Якби не він – хто б отаке терпів?

Олена Білозерська

Коментарі вимкнені.