Тернопільські “регіонали” скаржаться Пшонці: “Свобода” не кличе їх деребанити майно міста

Голова фракції Партії Регіонів в Тернопільській міськраді Василь Лукін написав листа Генпрокурору України, звинувачуючи керівництво міськради в порушенні депутатських прав.
На засіданні сесії “регіонал” заявив, що його не кличуть на засідання депутатської комісії, де, за його словами, відбувається дерибан комунального майна.
“Минулої сесії вже були претензії від членів комісій, що їх не кличуть на засідання комісій. Тоді ви казали, що депутати просто трубки не беруть. Цього ж разу такий випадок стався зі мною. Відповідно, я написав листа в Генпрокуратуру, аби вони зʼясували, чи дійсно телефонували до нас з міськради, і чи є на то докази. Чи то вам брешуть працівники, а ви брешете депутатам”, — заявив Лукін.
“Регіонал” закликав не розглядати всі питання сесії, підписані комісією з питань контролю за використанням комунального майна.
“Я підозрюю, що рішення комісії підтасовані. Чи був там кворум? Чи дійсні підписи голови і секретаря. Я вимагатиму в прокуратури проведення експертизи всіх підписів, які ставились на рішеннях комісії”, — додав Лукін.
За словами Василя Лукіна, керівництво міськради порушує права депутатів ще й тим, що роздає проекти рішень в останній момент.
“І якщо для “свободівців” це неважливо, бо вони тут займаються тільки тим, що кнопки тиснуть, то для тих, хто хоче працювати добросовісно, це проблема”, – зазначив депутат.
Голова міськради не став коментувати закиди Василя Лукіна і не поставив на голосування його прохання зняти всі питання, затвердженні його комісією.
Пізніше голова міської ради зазначив, що заяви “регіоналів” – це намагання зірвати засідання сесії.
Як відомо, в Тернопільській міській раді фракція ВО “Свобода” має абсолютну більшість. Її представники очолюють всі ключові депутатські комісії, – пише Gazeta.ua.

-1 thoughts on “Тернопільські “регіонали” скаржаться Пшонці: “Свобода” не кличе їх деребанити майно міста

 • 13:04 | 17.02.2012 о 13:04
  Permalink

  о Васю Лукіна, що Ольгу Похиляк треба виводити на ” чисту воду”.
  З приходом останньої до керівництва освітою міста почалися постійні негативні, конфліктні випадки у педагогічних колективах, призначення своїх товаришок завучами шкіл (з обіцянкою про подальше “директорство” у них),призначення керівниками дошкільних установ непрофесійних людей ( може за винагороду?), зняття статусів шкіл (особливо чомусь тих,що знаходяться на ласих земельних ділянках у центральній частині міста), повне ігнорування звернень батьків щодо діяльності її “ставлеників”, зверхність у стосунках з підлеглими.
  ПАНЕ НАДАЛ!Чому особа, що школу №8 довела до рівня ” нижче плінтуса”, стала керівником освітян міста? Де Ваш контроль за станом справ в управлінні освіти? Розгляньте доцільність перебування на посаді О.Похиляк!!!!!

 • 13:25 | 17.02.2012 о 13:25
  Permalink

  Вася Лукін луче всєх і во всьом ждьот єго успєх. Вася рулить

 • 13:25 | 17.02.2012 о 13:25
  Permalink

  Якби Васі не було на сесії, від нудьги вмерти можна було б

 • 11:29 | 18.02.2012 о 11:29
  Permalink

  кожен, хто був на сесії міг сам собі скласти бачення, де правда, а де ні. але Вася перегинає це точно

Коментарі вимкнені.