Тернополянам пропонують долучитися до закупки партії термобілизни для вояків

Отже, друзі, пропоную долучитися до закупки партії хорошої, але недорогої термобілизни українського виробника. Про те, що нашим бійцям скоро треба буде боротися не тільки з російським десантом, а й з українським холодом, ви й без мене знаєте.
Виробник дає знижку 10% для армії, вартість одного комплекту верх+низ – 284 грн, отже зі знижкою 255 грн. Тобто, виділивши 255 грн, можна захистити від холоду одного бійця. Якщо кинете 510, то одягнете вже двох, і, повірте, вони вам будуть дуже вдячні! Виробник каже, що така термобілизна забезпечує комфорт при температурі до -10. Кошти на перші 10 комплектів у мене є. Чим більше зможемо замовити, тим краще.
Передавати будемо тернопільським волонтерам з Народна допомога – Тернопіль, які возять допомогу 24-тій бригаді, де служать тернополяни і львів`яни. Чек і звіт про передачу речей волонтерам я зобов`язуюсь вам потім показати. Гроші можна передати мені при зустрічі або кинути на картку Привата, куди ж без неї: 5168 7423 1482 1723, Рубінець Володимир Васильович – прохання тільки, коли кидаєте гроші, писати мені, від кого і яка сума.
Якщо є запитання чи пропозиції, валяйте. І дуже прошу, якщо можете долучитися, не відкладайте на “потім” – термобілизна їм буде потрібна найближчим часом. Дякую! І ще раз собі нагадуємо: разом ми – сила!

Андрій Вовк

-1 thoughts on “Тернополянам пропонують долучитися до закупки партії термобілизни для вояків

  • 22:25 | 30.08.2014 о 22:25
    Permalink

    A xto zej cholovik RUBINEZ???

Коментарі вимкнені.