Тернополяни, будьте людьми, – Ірина Жигунова

Тернополяни, я вас прошу, залиштесь людьми! Не дозвольте ненависті та недалекоглядності затьмарити людяність і милосердя. Зніміть бронь з душі. вона зараз недоречна, душа у час лихоліття повинна бути чутливою і боліти, інакше ми перетворимось на скотину.
Я котрий місяць ходжу з протягнутою рукою, стою під будинками пересічних громадян і офісами місцевих магнатиків продовольства , випрошую крупу, хліб і макарони для жінок з дітьми, які знайшли прихисток від війни у нас. За що ви так ненавидите дітей Донбасу? За те, що їхні батьки стали жертвами кремлівської пропаганди? А ви самі , тернополяни, не помічаєте як і вами, не менш успішно, маніпулюють путінські технологи? Зізнайтесь самі собі сільки разів кожен із вас переказав байку про дитину в таксі, батько якої стріляє хохлів чи підглянутий в ноутбуці лист про бандерівців? Переказуєте не будучи насправді свідками тих історій. Я чула вже їх і від водія таксі і від осіб в провладних кабінетах. Ви з радістю підбираєте ті брехливі вкиди і розносите їх по місту не задумуючись хто і з якою метою їх вам підкидає.
Діти – це і є майбутнє нашої країни і від нас зараз залежить, якими виростуть діти Донбасу, якими вони повернуться в свої домівки, що вони запам”ятають і що розкажуть про нас. Чи понесуть вони в своєму серці злобу і ненависть, чи усвідомлення єдності і підтримки. Відродиться Україна єдиною сильною державою, чи зависне розбрат і розруха на довгі десятиліття, на потіху ворогу, залежить від нас. Не дозвольте ненависті заволодіти вами, бо інакше не лишиться в житті часу для любові.
Шануймося. Слава Україні!

Волонтер Ірина Жигунова

-1 thoughts on “Тернополяни, будьте людьми, – Ірина Жигунова

  • 12:56 | 11.08.2014 о 12:56
    Permalink

    Знаю, як самовіддано працює Ірина з біженцями. Здається лише вона одна переживає про жінок з дітьми. До уваги тернополян скажу наступне: Іра опікується лише жінками чи бабусями, які переїжджають з дітьми чи внуками. Вона в категоричній формі забороняє їм приїжджати з чоловіками (мовляв останні повинні захищати свою малу Батьківщину). Помагайте, будь-ласка, Ірині. Хто хоче можете самостійно прийти до “Малятка” та поспілкуватися з дітками.

Коментарі вимкнені.