Чим хизувався Василь Бліхар відразу після його призначення головним лікарем

В.о. головного лікаря комунального закладу Тернопільської обласної ради “Тернопільська університетська лікарня” Василь Бліхар відповідав сьогодні на запитання депутатів під час свого виступу на засіданні сесії. Після цього його кандидатуру на посаду головного лікаря майже одноголосно підтримали.

Нагадаємо, ше два місяці тому за Василя Бліхара одноголосно проголосувала наглядова рада лікарні. Наступним етапом затвердження його кандидатури на посаду головного лікаря КП “Тернопільська університетська лікарня” мало стати голосування Тернопільської обласної ради.

– Яка різниця між обласною комунальною лікарнею, яка була, та університетською лікарнею, – запитали депутати у пана Василя.

– Університетська лікарня створена рішенням обласної ради, статут установи працює на протязі трьох років. Це багатопрофільна лікарня, яка об’єднує можливості і ресурси державного медичного університету і комунального закладу обласної лікарні. Це в принципі європейська модель надання медичної допомоги, яка дозволяє консолідувати в одній установі максимально можливості регіону для надання висококваліфікованої медичної допомоги.

Василь Бліхар зазначив, що не все, що планувалося при прийнятті цього рішення, виконано. Але за той короткий час, який він перебував на посаді виконуючого обов’язків, разом з університетом вони уже зробили досить серйозний крок, як по інвестиціях, незважаючи на відсутність бюджету, фінансування зі сторони обласної ради, нині вже створені підрозділи, програма модернізації університетської лікарні.

-1 thoughts on “Чим хизувався Василь Бліхар відразу після його призначення головним лікарем

  • 17:53 | 12.11.2013 о 17:53
    Permalink

    Ну якщо модернізацією можна вважати обов’зкове знімання оплати з пацієнтів за обстеження в державній обласній поліклініці(від 20 гривень за загальний аналіз крові до 150 за більше обстежень)-ще півроку тому це робилося безкоштовно…

Коментарі вимкнені.