До Тернополя привезуть неповторний “Дім”

1 листопада тернополяни абсолютно безкоштовно зможуть побачити неповторний і єдиний у своєму роді проект – перформанс «Дім».

Хореограф зі Швеції (голандського походження)  навчив виражати себе у танці дітей з дитячого будинку в Одеській області. Саме діти, які не мають власного дому, разом із танцюристам найвищого рівня покажуть у Тернополі незвичайну історію, просочену інтригою і нетрадиційним танцем, де переплітаються різні дотики, пульсує енергія і виникає несподівана комунікація.

Перформанс «Дім» – це спроба прислухатися до історій дітей та дорослих, їх уявлення та мрій про дім, про своє місце у світі. Це спроба зрозуміти, як кожен проживає своє власне «окреме» життя, але одночасно проживаючи його зі всіма.

Вистава «Дім» по жанру та стилю не відповідає класичним постановкам з чіткими образами та сюжетними лініями. Автори пропонують глядачам довіритись своїм почуттям, індивідуальним асоціаціям, дати волю фантазії та уяві і, врешті, зрозуміти, що таке дім для кожного з нас

Виставу-перформанс в Тернополі можна буде побачити 1 листопада о 19.00 в ПК «Березіль» (Миру 6). Нагадуємо – вхід безкоштовний.

Також «Дім» мандруватиме туром по Західній Украні:

29.10 – Луцьк, Палац Культури (Б.Хмельницького,1), початок 19:00
30.10 – Львів, Драматичний театр ім. Л.Українки (вул. Городоцька, 36), початок 19:00
2.11 – Рівне, Рівненський міський палац дітей та молоді (вул. Кн. Володимира, 10), початок 13:00
3.11 – Житомир, Драматичний театр ім. І.Кочерги (Майдан Соборний, 6), початок 17:00
Вхід на всі вистави – вільний!

Юрій Романович, новини Тернополя “Погляд”, фото niklife

Коментарі вимкнені.