Тернополянин показав державній конторі, як треба працювати!

При вході до Тернопільської державної телерадіокомпанії Олександр Башта за власний кошт встановив зручний «хідник» для людей з особливими потребами.

– Коли доводилося тут бувати, відразу звернув увагу на відсутність пандуса. Поцікавившись, зрозумів, що фінансовий стан компанії не дозволяє зараз здійснити цей вид робіт, тож взяв на себе витрати на конструкцію і її встановлення. Разом з тим я порекомендував і іншим установам облаштувати пандуси, адже, як ніхто інший, розумію, наскільки це важливо. До пропозиції дослухалася адміністрація Тернопльської філії ВАТ «Укртелеком», де зараз тривають роботи із облаштування пандуса

Хочу зауважити, що вже встановлені пандуси у Тернополі не завжди відповідають потребам їхніх користувачів, а іноді у них порушені всі можливі канони конструкції. Тож залюбки допоможу порадою усім, хто готовий зробити свій заклад чи установу зручнішими для людей з обмеженими можливостями, – каже Олександр Башта.

Завершивши свою основну справу, пан Олександр взявся за те, що любить найдужче – впорядкування зелених насаджень на території Тернопільської державної телерадіокомпанії.

Коментарі вимкнені.